Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

Telefon: 518612260 Identifikátor 7632815
Email: reditel@css-kyjov.cz Druh služby: Denní stacionáře
  • třída Palackého 67, Kyjov, Kyjov 69701
Web: www.css-kyjov.cz Poskytovatel: Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
Charakteristika: Denní stacionáře jsou určeny lidem, kteří potřebují pravidelnou pomoc či podporu z důvodu jejich věku (např. osobám s demencí), zdravotního postižení či duševního onemocnění. Denní stacionáře umožňují těmto lidem žít svůj život v přirozeném rytmu týdne složeném z pracovních a volných dní a trávit tak obvyklý čas mimo domov ve společnosti svých vrstevníků. Pečujícím osobám je umožněno žít v přirozeném rytmu týdne, chodit do práce, zajistit si potřebné záležitosti apod.

Naše služba je zaměřena na seniory nad 65 let a osoby zdravotně postižené nad 19 let z Kyjova a okolních obcí. Uživatelé nabízíme odvoz do/ze služby, stravu ve formě obědů v jídelně DPS, cvičení v tělocvičně a využití kulturních akcí pořádaných ve městě Kyjově a okolí nebo zaměstnanci DS.