Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova

Telefon: 603471613 Identifikátor 5366707
Email: rodinysdetmikyjov@seznam.cz Druh služby: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi
  • třída Palackého 67/7, Kyjov, Kyjov 69701
Web: www.css-kyjov.cz Poskytovatel: Centrum sociálních služeb Kyjov, příspěvková organizace města Kyjova
Charakteristika: Sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi podporují dovednosti rodičů či pěstounů při řešení běžných situacích v rodině. Služba pomáhá např. v oblasti péče o děti, zajištění chodu domácnosti (zajištění stravy, platba nájemného, aj.), fungování dítěte v pěstounské rodině apod.

Naše služba pomáhá rodinám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci. Poskytujeme také služby právníka, které mohou naši uživatelé využívat bezplatně. Součástí naší služby je i psycholog, který zajištuje skupinové intervence, ale i individuální konzultace, které mohou uživatelé využít.